Spis treści

Samochody okolicznościowe do wynajęcia

W MMCar Zajmujemy się organizacją transportu oraz przewozem luksusowymi autami na imprezach okolicznościowych.

Śluby/wesela

Wybór auta w ten jedyny dzień w życiu to ważna decyzja - w razie wątpliwości doradzimy, które z aut do ślubu spełni najlepiej Państwa oczekiwania. Jeśli już Państwo zdecydowali, radzimy nie zwlekać i zapytać o wolne terminy poprzez formularz w zakładce Kontakt lub bezpośrednio telefonicznie.

Zaufało nam już wiele Młodych Par.

Jeśli jesteś miłośnikiem zabytkowych bądź najnowszych samochodów to dobrze trafiłeś!

MMCar oferuje piękne limuzyny jak i auta sportowe.

Wybór auta w ten jedyny dzień w życiu to ważna decyzja - w razie wątpliwości doradzimy, które z aut do ślubu spełni najlepiej Państwa oczekiwania. Jeśli już Państwo zdecydowali, radzimy nie zwlekać i zapytać o wolne terminy poprzez formularz w zakładce Kontakt.

Możemy również zaproponować Państwu usługę rozwożenia gości po uroczystości  9-osobowymi klimatyzowanymi busami. Przy skorzystaniu z obu naszych ofert przewidziane rabaty !

Eventy

W MMCar pomagamy Wam poznać atmosferę rajdów samochodowych, rajdów offroad oraz wyścigów samochodowych. Kompleksowo organizujemy pikniki rajdowe, wyścigowe oraz imprezy off road.

Naszym klientom zapewniamy możliwość bezpiecznego przeżycia ekscytujących emocji związanych z jazdą samochodem terenowym, wyścigowym lub rajdowym.

Wynajem aut terenowych lub rajdowych na spotkania i imprezy firmowe, akcje promocyjne i marketingowe. Wszystkie auta profesjonalnie przygotowane. Koszt za auto ustalany indywidualnie.

PRZEWÓZ OSÓB


Oferujemy usługi wynajmu busów dla firm, jak również osób indywidualnych:

• konferencje, szkolenia,

• imprezy integracyjne,

• przewóz pracowników,

• przewóz gości,

• podróże indywidualne osób prywatnych

Możliwość wynajęcia 9 osobowego busa z kierowcą.

Chcesz dzięki MMCar zaszczepić miłość swojemu dziecku do aut?

Nie zwlekaj, MMCar spełnia wszelkie samochodowe marzenia!

 

JoomSpirit